O nas

Jest nam niezmiernie miło powitać Cię w naszym sklepie internetowym.

Jesteś ekożercą? Dbasz o zdrowie swoje i swoich najbliższych? Cenisz sobie towary z wiarygodnego źródła o niepowtarzalnym smaku? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś „TAK” – to jest to miejsce dla Ciebie!

U nas znajdziesz produkty najwyższej jakości. 100% produktów rolnictwa ekologicznego! 100% produktów pochodzenia polskiego!

Jesteśmy firmą z Częstochowy. Od wielu lat zbieraliśmy niezbędne doświadczenie w handlu ekoproduktami na terenie całego kraju. Wiedza na temat zdrowej żywności, wiele spotkań z producentami towarów oznaczonych zielonym listkiem, zdobyty certyfikat na obrót artykułami ekologicznymi, wykwalifikowany personel oraz przystosowany do tego transport jakim dysponujemy, utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy gotowi na otwarcie niepowtarzalnego sklepu na skalę całego kraju.

Wychodzimy naprzeciw konkurencji. Co nas wyróżnia?

  • cena – wszystkie produkty dostarczane są do naszej firmy bezpośrednio od producenta (bez pośredników)
  • dostawa – wszystkie dostawy są realizowane bezpośrednio do klienta pod wskazany adres (powyżej 50 zł bezpłatnie)
  • polski produkt – wszystkie produkty są od polskiego producenta, dzięki czemu wspieramy polski kapitał
  • ekologia – wszystkie nasze produkty są rolnictwa ekologicznego, dzięki czemu kupowany u nas towar jest z wiarygodnego źródła oraz najwyższej jakości

Informujemy, że w dniu 19.08.2019 rozpoczęliśmy obsługę klientów detalicznych na terenie Częstochowy i okolic (w promieniu 30 km). Produkty będą dostarczane w każdy czwartek pod wskazany adres podany przez klienta. Składanie zamówień odbywa się przez sklep online.

Co tydzień w poniedziałek o godzinie 00:01 będą dodawane produkty dwóch producentów, których „sylwetki” będziemy opisywać na naszym fanpage. W danym tygodniu na wszystkie artykuły „nowego” producenta będzie obowiązywał rabat 10% w naszym sklepie.

Kompletowanie producentów zakończy się, kiedy odwiedzimy i zaprosimy do współpracy najbardziej wartościowe gospodarstwa z całego kraju, aby wszystkie produkty najwyższej jakości były dostępne w jednym miejscu.

Z Tobą tworzymy największy sklep ekologiczny w Polsce!

Zachęcamy serdecznie do składania zamówień.