WSZYSTKIE PRODUKTY DOSTARCZANE SĄ KURIEREM I DO PACZKOMATU INPOST.
image
O nas

Jest nam niezmiernie miło powitać Cię w naszym sklepie internetowym! 😊

Jesteś fanem żywności ekologicznej? Zwracasz uwagę na to co ląduje na Twoim talerzu? Dbasz o zdrowie swoje i swoich najbliższych? Cenisz sobie towary z wiarygodnego źródła o niepowtarzalnym smaku? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś „TAK” – to dobrze trafiłeś!

U nas znajdziesz produkty najwyższej jakości. Produkty rolnictwa ekologicznego (w nazwie produktu zawarte jest EKO) oraz produkty naturalne ze sprawdzonych gospodarstw i od sprawdzonych dostawców.

Jesteśmy firmą z Częstochowy. Od wielu lat zbieramy niezbędne doświadczenie w handlu ekoproduktami na terenie całego kraju. Wiedza na temat zdrowej żywności, wiele spotkań z producentami towarów oznaczonych zielonym listkiem, zdobyty certyfikat na obrót artykułami ekologicznymi, wykwalifikowany personel oraz przystosowany do tego transport jakim dysponujemy, utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy gotowi na otwarcie naszego niepowtarzalnego sklepu.

Wychodzimy naprzeciw konkurencji. Co nas wyróżnia?

  • cena – wszystkie produkty dostarczane są do naszej firmy bezpośrednio od producenta (bez pośredników)
  • dostawa – wszystkie dostawy są realizowane bezpośrednio do Klienta pod wskazany adres lub do wybranego paczkomatu (powyżej 200 zł bezpłatnie)
  • jakość –produkty z naszego sklepu pochodzą od sprawdzonych dostawców i są najwyższej jakości
  • czas realizacji (od 1. do 7. dni w zależności od dostaw produktów świeżych, ze względu na krótkie terminy ważności)

Wszystkie zamówione przez Ciebie produkty są przez nas indywidualnie pakowane z należytą starannością. Każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona, tak aby wszystko dotarło do Ciebie zgodnie z zamówieniem* 

*w przypadku towarów wymagających chłodzenia, do pakowania używane są komponenty, które pozwolą na zachowanie ciągu wymaganej temperatury dla danego produktu.

Z Tobą tworzymy największy sklep ekologiczny w Polsce!

Zachęcamy serdecznie do składania zamówień 😊